Історія

Історія нашого садочка розпочалася 15 серпня 1985 року. На початку дитсадок було розрахований на 4-х груповий. Існувало 3 дошкільні групи,які вміщували по 25 дітей, і 1 ясельна - 15 дітей.
Першим керівником дитсадку була Соломка Олена Василівна - людина енергійна,глибоко обізнана в дошкільній освіті.Вона здатна була надихати та спрямувати педколектив на творчу роботу з дітьми.В той час в закладі працювало 8 вихователі ,працювала кухня, пральня та кабінет медичної сестри, ігрові майданчики.
З 2001 по 2002 рік завідувачем дитячого садка була Грига Яна Іванівна. В цей час в садочку працювало лише 2 групи: 1 ясельна і 1 дошкільна.
З 2003 року по сьогоднішній день завідувачем була призначена Савко Оксана Юріївна.Вона до свого призначення працювала в дитячому садку вихователем, дуже добре знала колектив садочка.Завідувачка зуміла за час свого керівництва відкрити одну закриту грипу. Тому на сьогоднішній день в садочку працює 2 дошкільні і 1 ясельна група, є музичний та фізкультурний зал,кабінет медсестри і психолога, методкабінет,кухня ,пральня, ігрові майданчики. За її керівництва провелися поточні ремонти групових кімнат, заміна водопостачання,парового отоплення,внутрішньої каналізації, зовнішніх дверей.
Савко Оксана Юріївна відповідає сучасним вимогам, які поставлені перед керівником сучасного садочку: цілеспрямована, віддана справі, енергійна,дисциплінована,володіє естетичним смаком.
Завдяки зусиллям завідувачки ДНЗ перетворився на теплий затишний дім для малюків.