Навчальний процес

Заняття з основ безпеки життєдіяльності в старшій групі"Правила дорожньго руху"

МЕТА:        Пізнавальний розвиток: закріпити з дітьми правила дорожнього руху:    знати, що люди ходять по тротуару; знати призначення сигналів світлофора; ознайомити з  дорожніми знаками.
                   Емоційно-ціннісний розвиток: вчити бути уважними, спостережливими, обачними; виховувати бережливе ставлення до свого життя.
             Креативний розвиток: удосконалити вміння вирізувати частини круглої форми; викликати позитивні емоції під час образотворчої роботи

МАЛЕНЬКІ ДРУЗІ СВІТЛОФОРА

Освітні завдання:
Розвивальні: Розвивати мову дітей, мислення, пам'ять, увагу.
Виховні: Виховувати вміння бути ввічливими, уважними в ставленні один до одного
Навчальні: Дати дітям знання про те, де і як потрібно переходити вулицю, ознайомити із спеціальними знаками - показниками пішохідних переходів, ввести в активний словник дітей слово "перехід". Поглибити знання дітей про види пасажирського транспорту, їх звуконаслідування. Закріпити знання дітьми основних кольорів (червоний, жовтий, зелений).